Nacionalne trke

National races
Национальные гонки

Kvalifikacije za šampionat Crne Gore 2019:
8.jun   6.jul   3.avg   7.sep Registruj se

 

 

Međunarodne trke

Current UIM race calendar
Tекущий календар UIM соревнований

Kalendar

 

 

Najnoviji rezultati SMSCG

 Latest results of our Federation
 Результаты нашей Федерации

Šampionat Crne Gore 2019, FINALE
klubpilotrezultat
Runabout GP4
Sonja Lapteva 1
Miloš Raičević 2
Miloš Boričić 3
Luka Banović 4
Peđa Stijepović 5
Danko Raičević 6
Igor Vukašinović 7
Irina Emilfarb 8
Antonio Medved 9
Milica Prelević 10
Darko Prelević 11
Olga Panina DNS
Azizcan Zortuluna DNS
Ski GP1
Volja Džiković 1
Sonja Lapteva 2
Marko Radunović 3
Irina Lapteva 4
Via Petrović 5
Runabout GP4 Junior
Mio Petrović 1
Via Petrović 2
Đorđe Stijepović 3
Lazar Đurčević 4
Asat Bajraktarović 5
Sava Noković 6
Damjan Lazović 7
Relja Raičević 8
Dunja Prelević 9
Mihailo Bujković DNS
Ski GP3
Sonja Lapteva 1
Marko Radunović 2
Via Petrović 3
Irina Lapteva 4
Šampionat Crne Gore 2019, 4. kolo
klubpilotrezultat
Runabout GP4
Luka Banović 1
Miloš Boričić 2
Igor Vukašinović 3
Irina Emilfarb 4
Antonio Medved 5
Milica Prelević 6
Olga Panina DNS
Azizcan Zortuluna DNS
Runabout GP4 Junior
Via Petrović 1
Asat Bajraktarović 2
Sava Noković 3
Damjan Lazović 4
Relja Raičević 5
Dunja Prelević 6
Šampionat Crne Gore 2019, 3. kolo
klubpilotrezultat
Ski GP1 (moto 2)
Volja Džiković 1
Sonja Lapteva 2
Marko Radunović 3
Irina Lapteva 4
Via Petrović 5
Ski GP1 (moto 1)
Volja Džiković 1
Sonja Lapteva 2
Marko Radunović 3
Irina Lapteva 4
Via Petrović 5
Ski GP3
Sonja Lapteva 1
Marko Radunović 2
Via Petrović 3
Irina Lapteva 4
Jetboot cup, 1. kolo (Grosskayna, Njemačka)
trkapilotklasarezultat
3 Sonja Lapteva Junior Runabout GP4 2
2 Sonja Lapteva Junior Runabout GP4 1
1 Sonja Lapteva Junior Runabout GP4 4
Šampionat Crne Gore 2019, 1. kolo, trka br.2
klasaklubpilotrezultat
Runabout GP4 Sonja Lapteva 1
Runabout GP4 Miloš Raičević 2
Runabout GP4 Danko Raičević 3
Runabout GP4 Peđa Stijepović 4
Runabout GP4 Milica Prelević 5
Runabout GP4 Igor Vukašinović 6
Runabout GP4 Darko Prelević 7
Šampionat Crne Gore 2019, 1. kolo, trka br.2
klasaklubpilotrezultat
Junior Runabout GP4 Mio Petrović 1
Junior Runabout GP4 Lazar Đurčević 2
Junior Runabout GP4 Đorđe Stijepović 3
Junior Runabout GP4 Relja Raičević 4
Junior Runabout GP4 Dunja Prelević 5
Šampionat Crne Gore 2019, 1. kolo, trka br.1
klasaklubpilotrezultat
Runabout GP4 Sonja Lapteva 1
Runabout GP4 Miloš Raičević 2
Runabout GP4 Danko Raičević 3
Runabout GP4 Peđa Stijepović 4
Runabout GP4 Igor Vukašinović 5
Runabout GP4 Milica Prelević 6
Runabout GP4 Darko Prelević 7
Šampionat Crne Gore 2019, 1. kolo, trka br.1
klasaklubpilotrezultat
Junior Runabout GP4 Mio Petrović 1
Junior Runabout GP4 Đorđe Stijepović 2
Junior Runabout GP4 Lazar Đurčević 3
Junior Runabout GP4 Dunja Prelević 4
Junior Runabout GP4 Relja Raičević 5
Svjetski šampionat 2019, 2. kolo (Olbia, Italija)
trkapilotklasarezultat
2 Dmitry Tsukov Runabout GP1 8
1 Dmitry Tsukov Runabout GP1 DNF
Svjetski šampionat 2019, 1. kolo (Portimao, Portugalija)
trkapilotklasarezultat
2 Dmitry Tsukov Runabout GP1 DNF
1 Dmitry Tsukov Runabout GP1 DNF
Evropski šampionat 2019, 1. kolo (Penafiel, Portugalija)
trkapilotklasarezultat
3 Dmitry Tsukov Runabout GP1 5
2 Dmitry Tsukov Runabout GP1 DNS
1 Dmitry Tsukov Runabout GP1 DNF
Alpe Adria tour 2018, 5. kolo (Vir, Hrvatska)
trkapilotklasarezultat
2 Volja Džiković Women Ski GP1 6
2 Aleksandar Petrović Runabout GP4 10
1 Volja Džiković Women Ski GP1 7
1 Aleksandar Petrović Runabout GP4 12
Šampionat Vojvodine 2018, 1. kolo (Zrenjanin, Srbija)
trkapilotklasarezultat
1 Sofija Lapteva Runabout GP4 3
1 Mio Petrović Runabout GP4 8
1 Via Petrović Runabout GP4 9
Šampionat Crne Gore 2018 (Bova Grand Prix)
klasaklubpilotrezultat
Runabout GP4 slalom Vojislav Bokan 1
Runabout GP4 slalom Miloš Vuković 2
Runabout GP4 slalom Matija Vuković 3
Runabout GP4 slalom Petar Samardžić 4
Runabout GP4 slalom Luka Vuković 5
Runabout GP4 slalom Nenad Vuković 6
Runabout GP4 slalom Danko Raičević 7
Runabout GP4 slalom Sonja Lapteva 8
Runabout GP4 slalom Mirsad Đokić 9
Runabout GP4 slalom Toni Belan 10
Runabout GP4 slalom Irina Lapteva 11
Runabout GP4 slalom Via Petrović 12
Runabout GP4 slalom Mio Petrović 13
Runabout GP4 slalom Dunja Prelević 14
Runabout GP1 Matija Vuković 1
Runabout GP1 Petar Samardžić 2
Runabout GP1 Vasilije Samardžić 3
Runabout GP1 Nikola Pavićević 4
Ski GP1 Volja Džiković 1
Ski GP1 Marko Radunović 2
Ski GP1 Irina Lapteva 3
Alpe Adria Tour 2017, 3. kolo (Maribor, Slovenija)
trkapilotklasarezultat
2 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 1
2 Volja Džiković Women Ski GP1 4
1 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 1
1 Volja Džiković Women Ski GP1 4
Šampionat Crne Gore 2017 (Račica)
klasaklubpilotrezultat
Runabout GP3 slalom Danko Raičević 1
Runabout GP3 slalom Tomislav Božinović 2
Runabout GP3 slalom Miroslav Božinović 3
Runabout GP3 slalom Vojislav Bokan 4
Runabout GP3 slalom Matija Vuković 5
Runabout GP3 slalom Peđa Stijepović 6
Runabout GP3 slalom Igor Vukašinović 7
Runabout GP3 slalom Antonio Medved 8
Runabout GP3 slalom Luka Vuković 9
Runabout GP3 slalom Luka Banović 10
Svjetski šampionat 2016, finale (Sharjah, Ujedinjeni Arapski Emirati)
trkapilotklasarezultat
2 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle DNS
1 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 6
Svjetski šampionat 2016, 4. kolo (Liuzhou, Kina)
trkapilotklasarezultat
2 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 4
1 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 4
China invitational 2016 final (Hefei, Kina)
trkapilotklasarezultat
1 Volja Džiković Spark 15
kvalifikacija Volja Džiković Spark 13
Svjetski šampionat 2016, 3. kolo (Šangaj, Kina)
trkapilotklasarezultat
2 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 4
1 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 4
China invitational 2016 (Dangjiangkou, Kina)
trkapilotklasarezultat
1 Volja Džiković Spark 18
kvalifikacija Volja Džiković Spark 14
Evropski šampionat 2016, finale (Mirandela, Portugalija)
trkapilotklasarezultat
3 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 2
3 Volja Džiković Women Ski GP1 7
2 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 1
1/4 finale Volja Džiković Ski GP1 slalom +
2 Volja Džiković Women Ski GP1 DNF
1 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 1
1 Volja Džiković Women Ski GP1 DQ
Svjetski šampionat 2016, 2. kolo (Denia, Španija)
trkapilotklasarezultat
2 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle DNS
1 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 4
Svjetski šampionat 2016, 1. kolo (Otranto, Italija)
trkapilotklasarezultat
2 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 4
1 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 5
Evropski šampionat 2016, 1. kolo (Poreč, Hrvatska)
trkapilotklasarezultat
2 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 2
1 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 3
Prvi Šampionat Crne Gore (Kamenovo) 2016
klasaklubpilotrezultat
Runabout GP1 circuit (kružna trka) Miloš Ivanović 1
Runabout GP1 circuit (kružna trka) Nikola Ivanović 2
Runabout GP1 circuit (kružna trka) Damir Ivanović 3
Runabout GP1 circuit (kružna trka) Nikola Petrović 4
Runabout GP1 circuit (kružna trka) Sreten Antunović 5
Runabout GP1 circuit (kružna trka) Robert Dedić 6
Runabout GP1 circuit (kružna trka) Ratko Rađenović 7
Runabout GP1 circuit (kružna trka) Simo Rađenović 8
Runabout GP1 circuit (kružna trka) Ljubo Zec 9 (DNS)
Runabout GP1 circuit (kružna trka) Dragan Gojnić 10 (DNS)
Runabout GP1 slalom Damir Ivanović 1
Runabout GP1 slalom Nikola Ivanović 2
Runabout GP1 slalom Miloš Ivanović 3
Runabout GP1 slalom Robert Dedić 4
Runabout GP1 slalom Sreten Antunović 5
Runabout GP1 slalom Darko Masoničić 6
Runabout GP1 slalom Ratko Rađenović 7
Runabout GP1 slalom Nikola Petrović 8
Runabout GP1 slalom Simo Rađenović 9
Runabout GP1 slalom Ljubo Zec 10 (DNS)
Runabout GP1 drag race Nikola Ivanović 1
Runabout GP1 drag race Robert Dedić 2
Runabout GP1 drag race Miloš Ivanović 3
Runabout GP1 drag race Damir Ivanović 4
Runabout GP1 drag race Sreten Antunović 5
Runabout GP1 drag race Ratko Rađenović 6
Runabout GP1 drag race Simo Rađenović 7
Runabout GP1 drag race Nikola Petrović 8
Runabout GP1 drag race Darko Masoničić 9 (DNS)
Runabout GP3 slalom Danko Raičević 1
Runabout GP3 slalom Peđa Stijepović 2
Runabout GP3 slalom Igor Vukašinović 3
Runabout GP3 slalom Andrija Milanović 4
Runabout GP3 slalom Antonio Medved 5 (DNF)
Runabout GP3 slalom Andrija Laković 6 (DNS)
Runabout GP3 slalom Dragan Gojnić 7 (DNS)
Alpe Adria Tour 2015, 4. kolo (Pochlarn, Austria)
trkapilotklasarezultat
2 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 1
1 Aleksandar Petrović Aquabike freestyle 1
Aquabike otvoreno prvenstvo Vojvodine 2015 (Novi Sad, Srbija)
trkapilotklasarezultat
1 Volja Džiković Aquabike Runabout Slalom 3
1 Aleksandar Petrović Aquabike Runabout Slalom 4

Kontakt | contact us | Контакт

Vaša email adresa | email:
Naslov poruke | subject:
Poruka | message:
Molimo ukucajte "SMSCG" | Anti-spam, please type "SMSCG"
Podgorica
Crna Gora (Montenegro)
  • +382 (68) 669239